20 lat w branży

Od ponad 20 lat nasza firma stara się sprostać oczekiwaniom zarówno klientów indywidualnych jak i firm hydraulicznych. Współpraca z tą drugą grupą kupujących jest dla nas szczególnie ważna, dzięki niej bowiem posiedliśmy doświadczenie, którym możemy dzisiaj dzielić się z Państwem. Nie ogranicza się ono jedynie do wiedzy teoretycznej, ale jest wsparte licznymi szkoleniami i certyfikatami jakie na przełomie lat otrzymali nasi pracownicy.

Szeroka oferta towarów i usług

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres sprzedaży. Znajdą Państwo w niej wszystkie elementy systemu wodociągowego, kanalizacyjnego i centralnego ogrzewania od rur i kształtek po grzejniki, kotły grzewcze, systemy solarne i pompy ciepła, a także armaturę łazienkową i kuchenną. Każdy nowy system instalacji C.O. pojawiający się na polskim rynku jest przez nas poznawany i wdrażany do sprzedaży. Można więc powiedzieć, że znajdziecie u nas Państwo każdy element jaki musi być zastosowany dla obiegu wody w gospodarstwie domowym.

W obrębie Warszawy i najbliższych okolicach proponujemy również usługi instalatorskie. Dzięki temu w jednym miejscu możecie Państwo zakupić towar i zamówić usługę jego montażu. A wszystko to z jak największym poszanowaniem klienta i w przyzwoitym przedziale cenowym.

Sprzedaż wysyłkowa w całej Polsce i Europie

Od 3 lat z powodzeniem prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całej Polski i Europy. Nasze sklepy internetowe Koszyk Hydraulika oraz Allegro Hydrogrzew pozwalają nam obsługiwać rocznie ponad tysiąc nowych kontrahentów spoza Warszawy. Wysoki standard obsługi i krótkie terminy realizacji przesyłek powodują, iż klienci chętnie do nas wracają by ponownie dokonać internetowych zakupów. Serdecznie Zapraszamy!!!

skontaktuj się z nami