Obniżka cen na zestaw hydroforowy Omnigena 24l

Wiosenno letnia obniżka cen na hydrofor Omnigena 24l. Hydrofor dostępny w naszej hurtowni na Płochocińskiej oraz w naszym sklepie internetowym.

 

Do produkcji tej pompy zastosowano wysokiej klasy materiały konstrukcyjne. Wał, międzyścianę korpus i wirniki wykonano ze stali nierdzewnej. JY 1000 przeznaczono głównie do zaopatrywania w wodę z własnych ujęć domów jednorodzinnych. Pompę tą poleca się szczególnie na działkę do domków letniskowych.

Cechy pompy JY 1000:
– Korpus i wał silnika wykonane ze stali nierdzewnej
– Duża wydajność i wysokie podnoszenie
– Szeroki zakres zastosowania
– Cicha praca pompy
– Solidna konstrukcja
– Niezawodna
– Łatwa obsługa
– Pompa samozasysająca
– Wbudowany wyłącznik termiczny, który zabezpiecza silnik przed zbyt wysokątemperaturą
– Niewielka waga pompy
– Niska cena JY 1000

Pompa JY 1000 może służyć do pompowania czystej zimnej wody.

Dane techniczne:
Wydajność max.:
60 l/min

Wysokość podnoszenia słupa wody max:
50 m
Maksymalna głebokosć ssania:
8 m
Moc silnika:
1100 W
Napięcie zasilania:
230V / 50Hz
Króćce (ssanie/tłoczenie):
1″ / 1″
Ciężar:

17 kg

 

Zbiornik hydroforowy przeponowy poziomy 24L OMNIGENA

Zbiornik w zestawie hydroforowym użyty jest w celu gromadzenia oraz tłoczenia wody. W wypadku zbiornika przeponowego nie dochodzi do kontaktu wtłaczanej wody ze ściankami naczynia. Dzieje się tak ze względu na zastosowanie gumowego worka(przepony). Między przeponę a ściankę zbiornika już w fabryce wpompowywane zostaje powietrze o ciśnieniu 0,15MPa. Podczas wtłaczania wody w trakcie użytkowania hydroforu następuje wzrost ciśnienia. Powietrze sprężone między ścianą zbiornika a przeponą wypycha wodę w niej zgromadzoną. Krótko mówiąc – zbiornik przeponowy zastosowany jest dla stabilizacji ciśnienia w instalacji

Każda pompa, która odpowiada parametrom pracy zbiornika może zostać do niego zastosowana. Zbiornik powinien być wypełniony powietrzem o ciśnieniu do 1,7 bar w zbiornikach 8-100 litrów oraz 2,5 bar w zbiornikach 150-500 litrów. Raz w miesiącu należy skontrolować ciśnienie. Jeżeli okaże się zbyt niskie można dopompować powietrze do zbiornika nawet za pomocą zwykłej pompki samochodowej.

Zalety produktu:
– Łatwy montaż
– Wysoka jakość
– Solidna konstrukcja
– Zbiornik zewnętrznie emaliowany
– Flansza zbiornika wykonana ze stali nierdzewnej

Schemat podłączenia hydroforu