Klimatyzatory pokojowe GREE

W naszej ofercie pojawiły się klimatyzatory pokojowe firmy GREE

 

 

Marka Gree to 21 lat doświadczenia w produkcji i dystrybucji klimatyzatorów na całym świecie, od 10 lat również w Polsce.

W trosce o środowisko naturalne i w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Gree proponuje kompleksowy typoszereg produktów klimatyzacyjnych. Z roku na rok Gree poprawia komfort swoich produktów, zwiększając sprawność energetyczną urządzeń, stosując ekologiczny rozwiązania technologiczne oraz zapewniając unikalną nowoczesną stylistykę proponowanych produktów.

Wszystkie produkty firmy Gree uzyskały wysoką klasę energetyczną oraz posiadają certyfikat Eurovent.

Zaangażowanie GREE w tworzeniu innowacyjnych technologii doceniają ogólnoświatowe organizacje certyfikujące (m.in. ISO9001, TUV, CE, EMC, GS) oraz odbiorcy na całym świecie.

W trosce o środowisko naturalne i w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne Gree prezentuje innowacyjne systemy klimatyzacji, które dzięki oszczędności zużycia energii elektrycznej są przyjazne środowisku naturalnemu.

KATALOG PRODUKTÓW

Urządzenia do nabycia w naszym punkcie stacjonarnym lub sklepie internetowym. W razie pytań prosimy o telefon 504932999.